Māju sajūta sākas ar skaistu koka grīdu


Izvēlēties grīdu sākotnēji var likties sarežģīti

Vairums cilvēku apjūk plašajā grīdu piedāvājumā. Ir grūti izvēlēties un atrast īsto, rodas apmulsums un vilšanās. 

Tādēļ ļoti svarīgs ir labs grīdas speciālists, kurš palīdzēs, visu izskaidros un atradīs vislabāko risinājumu tieši Tev.

Populārākie produkti

Izvēlēties grīdu nav sarežģīti!

Iztēlojies!

Kāda izskatās Tava sapņu grīda? 

Atnāc!

Apmeklē mūsu salonu, un mēs Tev palīdzesim atrast piemērotāko un skaistāko.

Baudi! 

Mūsu meistaru darbs ļaus Tavai grīdai kalpot nevainojumi labi cauri laiku laikiem. 

Kāpēc izvēlēties koka grīdu?

Dabīga

Koks ir neatkārtojams, dabīgs, hipoalerģisks,

Silta

Patīkama pēdai gan ziemas aukstumā, gan vasaras karstumā. 

Atjaunojama

Grīdas virsma ir slīpējama un atjaunojama vairākas reizes.

Pielāgojama 

Koka grīda iederās jebkurā interjerā - no klasikas līdz ultra modernam. 

Ilgmūžīga

Koka grīda kalpos gadu desmitiem, paaudžu paaudzēm. 

Viegli kopjama

Viss, kas nepieciešams, - izsūkt, izmazgāt, laiku pa laikam pievienojot kopšanas līdzekli.

Pakalpojumi

Ieklāšana

Pie mums, Parketa Namā, strādā profesionāli ieklāšanas meistari, vairāki strādā uzņēmumā kopš dibināšanas 2000.gadā. Mēs atradīsim Tev vispiemērotāko risinājumu, sniegsim konsultāciju, veiksim apsekošanu un mitruma mērījumus. Uzticoties profesionāļu komandai, Tev vairs neparko nebūs jāraizējas! 

Restaurācija

Grīdas restaurācija ir rūpīgs darbs, kas balstīts cieņā pret vēsturiskajām koka grīdām. Pirms darbu uzsākšanas Parketa Nama komanda veic vēsturisko izpēti, lai maksimāli restaurētu grīdas to oriģinālajā izskatā. Tiek īpaši piemeklēti trūkstošie, dēlīši un salabotas bojātās vietas, kā arī veikta gala apstrāde.

Slīpēšana

Koka grīdas atjaunošana būtu nepieciešama vidēji pēc 7-15 gadiem, atkarībā no izmantošanas intensitātes. Mūsu speciālisti novērtēs grīdas stāvokli un palīdzēs atrast labāko risinājumu grīdas atjaunošanai. Pēc virsmas atjaunošanas grīda iegūs jaunu izskatu.

Uzkopšana

Laiku pa laikam Tavai grīdai nepieciešama uzkopšana. Mājas apstākļos iesakām lietot profesionālu kopšanas līdzekli. Mūsu speciālisti veic profesionālu grīdas uzkopšanu, atjaunojot eļļas kārtiņu un izveidojot aizsargslāni, lai grīda turpinātu kalpot vēl gadu desmitiem. 

Vannasistabu koka grīdas

Pienācis laiks apgāzt mītu, ka koks nav piemērots materiāls vannasistabu un citu "mitro" telpu grīdām. Izmantojot jahtu klāja tehnoloģiju, starp eksotiskā koka (piemēram, tīkkoka) dēlīšiem iestrādājot gumijas joslas, iespējams koka grīdu ieklāt pat dušas telpā. 

Terases

Mūsu piedāvājumā ir dažādu koku terases dēļi - lapegle, cumaru, ipe, garapa, tīkkoks u.c. Terases dēļi tonējami visdažādākajos toņos un apstrādājami ar speciālu terases eļļu. Mēs piemeklēsim piemērotāko koksni Tavai terasei, veiksim montāžu un apstrādi.

Slīpmašīnu noma

Ja pats saviem spēkiem vēlies atjaunot grīdu, tad Parketa Nams veikalā ir iespēja iznomāt augstas kvalitātes vācu firmas “Lagler” grīdas slīpēšanas mašīnas, kā arī saņemt visus nepieciešamos materiālus darbu veikšanai. 


Ko saka mūsu klienti?


Par mums

Uzzini vairāk par mūsu uzņēmumu

Vairāk

Sazinies ar mums

Neskaidrību gadījumā zvani vai raksti

Kontakti